Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پخش ایران تک
پخش ایران تک
تعداد محصولات 3 سال تاسیس 1383
مدیر عامل : -------

درباره ما

پخش ایران تک 

از سال 1355 پدر فعالیتشان را درصنعت ساختمان و تاسیسات شروع کردند ، خودم از هفت سالگی همراه پدر در کارهای فنی و خدماتی همکاری نموده و همراه با رفتن به مدرسه اوقات فراغتم را نزد پدر شاگردی می کردم. خودمان از یک خانواده کاملا صنعتی هستیم، پس از اتمام تحصیلات در دوره راهنمایی جذب رشته هنر شدم، در همان زمان خطاطی و نقاشی را به خوبی یاد گرفتم به طوریکه در رشته ابروباد با پنج استاد برتر ایران رقابت بسیار نزدیکی داشتم ؛ بابت همین موضوع از کارگاهی که در آن مشغول یادگیری خطاطی و ایروباد بودم، اخراج شدم.......

پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی، به خدمت سربازی رفتم و در سال 1383 به پدرم  پیشنهاد افتتاح فروشگاه لوازم ساختمانی و بهداشتی را در شهرستان بابل دادم.

بنده نزدیک به 3 سال در همان فروشگاه شاگردی پدرم را کردم. در ابتدا هیچگونه علاقه ای به این صنعت نداشتم چون هنر با روح و ذهنی لطیف آمیخته است ولی صنعت کاملا خشک می باشد.

بنابراین تصمیم گرفتم هنر را با صنعت ادغام کنم، یعنی لطافت و آرامش بعلاوه خشک و سخت بودن صنعت، خوشبختانه نتایج بسیار خوبی کسب نموده ام.

روند رشد فروشگاهمان با کمک پدر و تجربیاتشان، و با کمک برخی از دوستان خوبم هر روز رو به رشد بود، درسال 1387 به پدر پیشنهاد شراکت را دادم، ایشان پذیرفتند

در سال 1389 در وجود خودم به چیزی دست یافتم که به بنده نهیب می زد توانایی تو، فراتراز این حرفهاست.

تصمیم جدی تر و بزرگتر گرفتم، کلیه فروشگاه و انبار و امکانات وغیره را تحویل پدر دادم و به تهران مراجعت نمودم. مشکلات و سختی ها و نارضایتی های بسیار زیادی پس از رجعتم به تهران در جلوی راهم قرار گرفت. اما با یک برنامه ریزی دقیق دراز مدت توانستم این سختی ها را به درستی پشت سر بگذارم. هم اکنون پس از گذشت 5 سال حضورم در تهران، ارتباطات بسیار خوب و سازنده ای بین همکاران در تهران و شهرستان ها و استان ها ایجاد نموده ایم، و درحال حاضر مجموعه پخش ایران تک درصدد است کالاهایی با کیفیت مطلوب ایرانی تولید نموده تا گامی سترگ در جهت تولیدات کالای خوب ایرانی برداریم.

شاخص ها و فعالیت های کارمان :

فعالیت های پخش ایران تک در زمینه قطعات و لوازمات و ملزومات ساختمانی بهداشتی و صنعتی و تاسیساتی می باشد.

شاخص هایی که در پخش ایران تک رعایت می شود؛

مشتری مداری - جذب نیروهای مستعد و باانگیزه - پخش و توزیع برند باکیفیت ایرانی و خارجی -آموزش های حرفه ای به نیروهای داخل سازمانی - جذب مشتری و ارتقاع سطح فروش 


تصاویراطلاعات مجموعه

نوع سازمان شرکت
موقعیت تهران, تهران
نام مدیر -------
سال تاسیس 1383
نشانی دفتر مرکزی تهران ، چهارراه گلوبندک ، پاساژ گلوبندک ،طبقه اول ، پلاک 2 و3
تلفن دفتر مرکزی 021-55693309
نشانی کارخانه ساری
وب سایت https://pit.khane.com
ایمیل